nemoj me krivo shvatit , al možda to nije bio d900
nemoj me krivo shvatit , al možda to nije bio d900
www.vss.hr http://www.fkit.hr/ www.mdc.hr/tehnicki/
moja tehnikalija: toshiba satelite pro a300-21a, motorola V8 , DSLR Pentak K100d Super.. itd...
T-Mobile radi svoje menije ali poanta je ta da se to radi u njemackoj tako da je samo FW postavljen sa nasim jezikom i oznaka izmjenjena tu i tamo par kodova dodano kao funkcija za wap i to je to....
TFS je kompletno modificiran sa T-Mobile strane ostalo drzi Samsung jer tu nesmije niko osim ovlastene tvrtke sta radit po Firmwareu samo je TFS dozvoljeno mjenjat po svojoj zelji....![]()
Bookmarks