Kao prvo, lijepi pozdrav svima!
Nedavno sam kupio ovaj mobitel i oduševio me al neke stvari ipak nisu onakve kakve sam očekivao da će biti. Da budem precizniji, glasnoća zvona. Toliko je tiho da ga u malo većoj buci uopće ne čujem ako je u đepu tj., udaljen od uha. No, negdje sam pročitao da ima način da se to poglasni, pa ako itko zna kako, i ako ima još pokoji savjet u vezi ovog mobitela neka tu napiše! Ja sam unaprijed zahvalan!
Pozz!![]()


Odgovori uz citat
Bookmarks