ne samo za k700. jer su se ljudi zalili da ima baterija traje i po 5h, bilo je zbog mreze bla,bla... i na kraju se uspostavilo da je zbog softwera
ne samo za k700. jer su se ljudi zalili da ima baterija traje i po 5h, bilo je zbog mreze bla,bla... i na kraju se uspostavilo da je zbog softwera
ili je to samo štamparska pogreška![]()
Da baterija traje samo jedan dan, ne bih ga ni u ludilu uzeo. Ni da je ne znam kak lijep ili jeftin. Slaba baterija mi je jedna od najgorih stvari koje mob može imati...
evo i dojmova. mob je strava, svaki dan ga drzim u ruci (najbitnije), samo sto nije moj. inace nema mane. oni 40 mb se ni ne osjeti. jedinaa primjedba je kaj nema standardni 2.5 prikljucak za slusalice vec se mora vuc handsfree i nemogu se prikljucit obicne (meni smeta, premda to nije bitno. navikao sam se na n-gage). tipke odlicne. opcije gotovo nemoguce (jos da je symbian, koliko bi se tek dalo prog. instalirati). ekran najbolji. kamera među najboljima u vga. jos sta za rec (nema komentara). mozda se nekima cini iz prve ruke pre jednostavan, pre malo memorije, nije simb... ali kad ga se koristi duze vrijeme sve se to zaboravi jer nema sta nema osim jos ne pegla i ne kuha
sad ga puno ljudi ima im ak poznate koga da koristi vip duze od 1god za rukav i po mob (91% popusta, akcija) 300kn mob
K700 ima zoom, ali kao što je kresoml napisao treba smanjiti rezoluciju. BTW; za sve postoje shortcuti dok se radi s kamerom, 1 mjenja rezoluciju, 2 uključuje night mode, 3 mijenja efekte, 5 pali svjetlo...
ma kakav je to užas kad moraš smanjit rezoluciju da zumiraš nešto
na mobu!?! mislim katastrofa nebi ja to kupio,ma užas![]()
Dosta telefona funkcionira tako. Trebao bih provjeriti, ali mislim da time ne gubiš na kvaliteti slike jer mob iz fotke vga rezolucije samo izreže, iliti crop-a onaj dio koji želiš da ti bude preko cijelog zaslona.
Gdje se moze upgradeat software na najnoviju verziju? Naime, mozda vec preksutra dobim mob!!! Woohoo!!!
elektromagic, Planinska neki broj, u zagrebu
Gdje dodje ta Planinska?
I to je besplatno ako uzmem mob od vipa, ne?
Sad me jedino kopka dal da ga uzmem il cekam s700. Jel zna ko kad dolazi s700??
Planinska ti je na peščenici i vodi prema placu, siječe svetice i izlazi na heinzlovu... pogledaj na net-u... AFAIK, besplatno je...
ako ne mozes i prek neta. javi kakav ti je mob
Jel mi treba koji pribor za update prek neta il dobim sve potrebno vec sa mobom?
Al, fakat me sad malo kopka, vidim po stranim forumima da je ovaj tjedan krenula prodaja S700. Jel znate kad bi otprilike mogao doc do nas? Pa da ovih 55% popusta iskoristim na njega...
Ima 3 velka plusa... 1.3 MP kamera, 252000 boja ekran i naravno, modul za kartice!
kabel ces morat kupiti.
kak hoces.
A jel znas kolko kosta kabel? A kolko BT dongle? (puno pitanja)
A nije problem kaj ja hocu, ja hocu S700, al mi se neda cekat 2 mjeseca dok dodje, pa me samo zanima ako ima ko informacije kad ce doc?
kabel, posto je noviji mobitel oko 200kn. bt ti je isto toliko, ali s njime ne mozes flashat, tojest ubaciti novu verziju softa u mob vec ce ti trebati kabel
To znam. Al bi htio za skidat pjesme i ostale stvari. No, opet, to je malo glupo kad i kabel radi istu stvar.
Joj, srce mi kuca na samu pomisao da cu ga kupit!![]()
Da. Moguce. Al vec me tak zivcira 230ka
Joj, moram bit jak i odolit iskusenjima K700ice!![]()
tak sam i ja. sad vec pomalo razmisljam i o kupnji n-gage qd, jer sam malo s plitkim dzepom za k700, a ionak putujem u skolu u zg pa na putu non stop igram. osim toga mobitel ima i odlicnu bateriju, sto ujedino znaci da je i mp3 player od koristi te prosirivu memoriju. igrica ima za skinut sa shareaze, winmx-a, edonkeya. sto jos vise treba.
ljudi nemojte ovdje o s700 i drugim temama osim k700. Hvala.
I'm not really a gynecologist, but I'll take a look.
"...Moroni kojima je najveći intelektualni domet turbo folk poezija i koji imaju sve B-sides, raritets, remixes i unrealesed tracks od Ceca, Goca i Droca u svojim Grand Cheerokijima, Porscheima, Masseratijima i ostalim indikatorima malog kurca. Da ih pitaš tko je Lennon, ne bi znali odgovorit ni uz Jocker 'zovi cijelo društvo'..." Metastaze
Ima usb kabel u HG-Spotu za 91kn za Sony Ericsson. Jel on isti za sve modele ili je posebni za k700i?
Bookmarks