Pa i nije toliko sranje......
Isto tako u MOBILU je pisalo kako će izaći neka stranica na kojoj češ moći sve raditi u vezi s tim samsunzima kao što možeš sa se-ovima na onoj wap.sonyericsson.com pa to skidanje apps-a ne bi trebalo biti prevelik problem....