izvinjavam se sto ovako se mijesam ali ja imam takodjer neki problema sa msn. ali nije te prirode... naime skinuo sam si najnoviju verziju... i zelim da ono kada hocu da se prijavim ima moja slika... nekad na pocetku je bila, ali sada je vise nema samo pise ono username.... ali nigjde slike......
jednom sam tako izbrisao cijeli msn pa nanovo instalirao pa sam opet jedno vrijeme imao tu sliku, ali sad ni to ne pomaze...da li neko zna rijesenje tog problema???