Meni Gmail aplikacija ne radi na mobu, iako ostatak neta radi sasvim OK (pa i Opera, MSN i sl.). :|
Meni Gmail aplikacija ne radi na mobu, iako ostatak neta radi sasvim OK (pa i Opera, MSN i sl.). :|
|Think again.|
Moguće da ne radi, neznam kolko su to do danas popravili ali ni meni nije radila na LGKG320. Ako koristiš W810 - trebala bi ti radit
Pogledaj i ovdje malo o kompatibilnosti i eventualno dodaj i svoj slučaj:
http://cafe.mobil.hr/showthread.php?t=35206
♕ Keep calm and fastboot oem unlock. ♕
Sorry sto kasnim sa odgovorom, slucajno sam smetnuo ovu temu.
Pokusavao sam ja i sa ubacivanjem nekih dodatnih certifikata u mob, jer navodno W810 nema sve potrebno za ovu aplikaciju, mada ni nakon toga, nije uspjelo. Ne znam da li se uopste moze napraviti da to radi sa ovim mobom.
Nista, izgleda da mi, nazalost, ostaje samo spori web preglednik...![]()
|Think again.|
Bookmarks