Kombinacije boja mi se ni najmanje ne svidaju. Prema specifikacijama se cini kao K610i s naprednijim ekranom.
specifikacije:
http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?...e=pp&pid=11379
ima ga i u bijeloj boji
http://www.sonyericsson.com/images/s..._28_0_4000.png
http://www.sonyericsson.com/images/s..._28_0_4000.png
Zadnji uredio pero1985 : 04-11-2007 u 14:29
----------Sony Ericsson----------
Kombinacije boja mi se ni najmanje ne svidaju. Prema specifikacijama se cini kao K610i s naprednijim ekranom.
meni se kombinacija boja bas svidjaPo meni odlicne kombinacije i bas lepo izgleda za oko
![]()
ZTE Blade, Gen2, CM7 2.3.5 n148
ovaj crni mi je ljep ali fuj mi je to sto je roze boje..
----------Sony Ericsson----------
meni je bas lijep,cak ljepsi od k550
tipke su okrugle kao na k810,a navigacijske tipke izgledom podsjecaju na k550.
Zadnji uredio Vepar : 04-11-2007 u 17:52
Treba ga vidjet uzivo.
Cini mi se da je metalni okvir.
I fakat ljepo izgleda.
Things will not calm down, in fact, they will calm up!
Definitivno su u pravu!! Ja sam postao zvukoholicar!
neznam bas da je metalni....prije bi reko da je ko K810i, onako sjajan da se lako zaprlja...
----------Sony Ericsson----------
Stvarno je SonyEricsson počel delati guba mobitele!Meni je dizajn predobar.Sviđa mi se mob.
tuborg green(zajg) The lord of the drinks!!!
evo i na gsmareni:
http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_k660-2173.php
Dobro izgleda ali malo mi je zenskasta ova boja u sredini...![]()
meni je bas zanimljiv zbog te neobicne kombinacije boja.
na slikama mi se cinilo koda ima mal ekran a na kraju je 2 incha sto je dosta dobro... svida mi se i sto su mu povecali rezu ekrana sa 176x220 na 320x240....eh da je tu AF i svjetlo....
----------Sony Ericsson----------
e da je babi ku.. bila bi djeda... mobac je bas strava i ovaj crni je bas prelud fora su te kombinacije... a i ekran mu je plus...
For the hoven lands...
evo demo video ako nekog zanima.....
http://www.youtube.com/watch?v=A1QDR...emo-video.html
----------Sony Ericsson----------
odličan mi je početak ovog ivdeića i baš me zanima jedno,ove tipke tak mi primamljivo djeluju,nkak udobno,a opet neak gumeno,volio bi imat mob u uci pa malo isprobat
Dizajn je sjajan...
.......slike mobitela......
http://justamp.blogspot.com/2007/11/...k660-pics.html
----------Sony Ericsson----------
fakat dobro izgleda, jako mi se svidja dizajn, sam kaj bi trebali ponudit jos koju kombinaciju boja
Evo i review. link
k660 preview....
http://www.phonearena.com/htmls/Sony...ew-r_1900.html
----------Sony Ericsson----------
evo jos jedan preview....
http://www.gsmarena.com/sony_ericsso...review-212.php
nek moderator ovo spoji sa gornjim postom...(ovo sam stavio u novi da skoci tema gore...)....
----------Sony Ericsson----------
sony ericsson k660 demo video..........
http://justamp.blogspot.com/2008/02/...emo-video.html
----------Sony Ericsson----------
Bilo bi fora kad bi kombinirali crnu boju sa bijelom to bi super izgledalo...a ove kombinacije do sada mi se ne svidaju pretjerano...
kao full bijeli će bit pa bi to moglo izgledat ok![]()
Moj dečko ga misli kupit...![]()
a ja ne želim jer ću onda opet imat ružniji mobitel od njega![]()
Bookmarks