Ljudi podesio uTorrent, Limewire i sve ostalo sto mi treba ali imam jedan problem koji mi neide u glavu.Preko MSN-a rodjaku nemogu nista poslat brzina je katastrofalna uploada.. na imagesharku nemogu nista uploadat nit sliku nit bilo sto.. kod uTorrenta download isto maksimalan ali kad zelim ono da dijelim brzina je opet skroz slaba.. nista maksimalno sto im mogu dat je 1-2 KB/S dok je stavljeno na 50.. Imali tko kakvo rjesenje jer ovaj mi je problem skroz cudan..
Da da stvar bude gora neki dan sam na novo windowse instaliro tako da nemoguce da je neki spyware ili virus uso. i to napravio..


Odgovori uz citat
Bookmarks