= Citat = Izvorno postao melody Pregledaj post
E to ne znam.

Najbolje vam je zvati sluzbu za korisnike i razgovarati sa agentom.

Tak' sam ja zvao i skuzio neke stvari, a poziv je besplatan.
da samo ovisi na kojeg lopova naletis, i ja sam zvao pa veli da mi je neke stvari 500 kn da dodu i da mi naprave, nisu htijeli oko svega pomoc samo kako ti da se spojis na net i to je to a za ostalo ih briga...mada su sasvim i u pravu