na početnoj stranici konfg.routera imaš WAN
i pod wan settings umjesto PPPO/E izaberi bridge mode
apply i pokušaj se ponovo povezati
na početnoj stranici konfg.routera imaš WAN
i pod wan settings umjesto PPPO/E izaberi bridge mode
apply i pokušaj se ponovo povezati
http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=59331
i propusti port kroz firewall
Mi6 Black
e ja imam dlinko wlan, sad me zanima ako mi je u brige modu dali mi radi wlan net?!
You Hack me!
We Hack you! by cafe.mobil team
Bookmarks