Skokni na ovaj link:

Code:
http://www.t-com-cg.com/privatni.aspx?akcija=423&id=513
"4. U novom prozoru birate PPPoE/PPPoA"


Ti stavi na Bridge Mode

Dalje si napravis svoju konekciju u racunalu (kao ime napisi ADSL) i upises tamo svoje korisnicko ime i lozinku.

Lan ti mora biti spojen, i zatim se spojis preko te napravljene konekcije.