da ne otvaram novi thread, postavio bi samo jedno pitanje...
ovako, skidao sam igara i igara i instalirao ih na mob i uredno su radile, al nakon skidanja igara sa straince mobile24.com kad krenem instalirati igricu pise IO izuzetak, pa jel mozete pomoc, o cemu se radi ??? !!! ??? jel moguce instalirati te igre