postupak je isti kao i za sve druge maniulacije s mobitelom gdje gubis pravo garancije.
Dakle, ugasis mob, izvadis sim karticu i spojis ga sa kabelom na komp.
Pokrenes program za aktivaciju jave, podesis postavke i klines Ok. Sad lagano jednom (ili vise puta uzastopno) stisnes crvenu tipku moba (on/off) i pazis da se mob NE UPALI.
Kroz par sekundi, java je aktivirana.
Ubacis sim, upalis mob i pokrenes SDE (siemens data exchange). I sad Java midlete recimo npr. IGRA (direktorij sa jar i jad datotekom) kopiras u Java/jam direktorij na mobitel.
Sad odes u Menu mobitela i pokrenes tu igru...