ej da te ne bih vise opterecavao , nasao sam i sad sve moze , otkljuco sam javu pomocu
Siemens.Quick.EEPROM.features.3.3
to je to , samo ako znas , moze li se kako pojacati zvuk tj. da bude glasnije malo jer se slabo cuje, hajd eto hvala na svemu
![]()
p.s.moze li se kako pojacati zvuk tj. da bude glasnije malo jer se slabo cuje


Odgovori uz citat
, hajd eto hvala na svemu 
, na spomenutoj stranici.
za sve

Bookmarks