ne vrijedi pokusao sam sve mile moguce nacine ali moram priznati da motorola 525 ipak pravi bolje slike.Kad sve zbrojim mozda ga i prodam imam jos garanciju za njega pa mozda i dobijem neku lovu,vidjet cu zanima me e-710 ili 715,