@tare - sve o spajanju e700 s kompom i prebacivanju slika prek IrDe ti pise sve po svud na ovom forumu. Pogledaj malo starije teme!!!
@tare - sve o spajanju e700 s kompom i prebacivanju slika prek IrDe ti pise sve po svud na ovom forumu. Pogledaj malo starije teme!!!
Bookmarks