= Citat = Izvorno postao lamer Pregledaj post
hahaha,decki stvar je u napajanju,frend mi ima isti takav problem,njegovo napajanje je 300w ali i komponente mu nisu najjace ali i njemu komp totalno blokira... a u vezi BIOS-a,kad izlazim koristim F10,save and exit...stvar je u tome sto se on na neki nacin sam overclockuje i nije mi jasno kako... a vec sam i resetirao bios na mehanicki nacin,tj. direktno na maticnoj sa jumperima... ali ok,u ponedjeljak ide u serviss(pod garancijom je tako da me nece nista kostati )) a ovo o biosu necu komentirati zato sto ponekad napravim i gorih gluposti kad ne razmisljam,i naravno da se nisam uvrijedio.. decki hvala na pomoci jos jednom,javim vam jos sto je tocno bilo...
ok.. javi onda kaj je na kraju... ja sumnjam na napajanje ili si nekaj zbrljo
u biosu i matična je podivljala....