Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 22 od 22

Hybrid View

  1. #1
    Svježe registriran Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Okucani
    Mobitel
    6280
    Operater
    t-com
    Godina
    44
    Postova
    7
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hahaha,decki stvar je u napajanju,frend mi ima isti takav problem,njegovo napajanje je 300w ali i komponente mu nisu najjace ali i njemu komp totalno blokira... a u vezi BIOS-a,kad izlazim koristim F10,save and exit...stvar je u tome sto se on na neki nacin sam overclockuje i nije mi jasno kako... a vec sam i resetirao bios na mehanicki nacin,tj. direktno na maticnoj sa jumperima... ali ok,u ponedjeljak ide u serviss(pod garancijom je tako da me nece nista kostati )) a ovo o biosu necu komentirati zato sto ponekad napravim i gorih gluposti kad ne razmisljam,i naravno da se nisam uvrijedio.. decki hvala na pomoci jos jednom,javim vam jos sto je tocno bilo...
    _____________________
    I am who i am...

  2. #2
    Super-forumaš Postignuća:
    VeteranOverdriveTagger Second Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    DS9
    Operater
    Tele2
    Godina
    38
    Postova
    1.796
    Bodovi
    47.378
    Nivo
    53
    Bodovi: 47.378, Nivo: 53
    Bodovi: 47.378, Nivo: 53
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao lamer Pregledaj post
    hahaha,decki stvar je u napajanju,frend mi ima isti takav problem,njegovo napajanje je 300w ali i komponente mu nisu najjace ali i njemu komp totalno blokira... a u vezi BIOS-a,kad izlazim koristim F10,save and exit...stvar je u tome sto se on na neki nacin sam overclockuje i nije mi jasno kako... a vec sam i resetirao bios na mehanicki nacin,tj. direktno na maticnoj sa jumperima... ali ok,u ponedjeljak ide u serviss(pod garancijom je tako da me nece nista kostati )) a ovo o biosu necu komentirati zato sto ponekad napravim i gorih gluposti kad ne razmisljam,i naravno da se nisam uvrijedio.. decki hvala na pomoci jos jednom,javim vam jos sto je tocno bilo...
    ok.. javi onda kaj je na kraju... ja sumnjam na napajanje ili si nekaj zbrljo
    u biosu i matična je podivljala....


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. nvidia problem
    By Ifrit in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 23-05-2007, 13:42
  2. nVidia laptop driveri?
    By sokre in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 25-01-2006, 20:38
  3. grafika - nvidia ili ati
    By letmarebrmbarov in forum Stolna računala
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 10-12-2005, 12:58
  4. nvidia help
    By flOoKi in forum Stolna računala
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 27-02-2004, 00:38

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove