hahaha,decki stvar je u napajanju,frend mi ima isti takav problem,njegovo napajanje je 300w ali i komponente mu nisu najjace ali i njemu komp totalno blokira... a u vezi BIOS-a,kad izlazim koristim F10,save and exit...stvar je u tome sto se on na neki nacin sam overclockuje i nije mi jasno kako... a vec sam i resetirao bios na mehanicki nacin,tj. direktno na maticnoj sa jumperima... ali ok,u ponedjeljak ide u serviss(pod garancijom je tako da me nece nista kostati )) a ovo o biosu necu komentirati zato sto ponekad napravim i gorih gluposti kad ne razmisljam,i naravno da se nisam uvrijedio.. decki hvala na pomoci jos jednom,javim vam jos sto je tocno bilo...