Poslao: bigboss ajde ti to sutra ponesi u školu, pa se nademo negdje, a da bezveze ne snimas samo tih 11mb mozes napucati jos i tonova, programa i igri. Jel moze?? Pa snimim ti onda full film od 77 MB
Pravila foruma
Bookmarks