Reinstalacija nije moguca jer mi je profil u Operi veci od 400 MB (bez cachea) i migraciju uvijek moram raditi rucno, pa ne uspije, pa izgubim podataka, pa se opet tjednima prilagodavam, a browser mi je prebitna stvar da bi izgubio nekoliko dana rada zbog takvih stvari...
Danas kada mi je i IE zastekao palo mi je na pamet da je mozda tip veze sa kojom se spajam kriv. Dogadalo mi se i prije da T-Mobile HSDPA baca pakete i ima ogroman ping. Budem se probao zakaciti za neki wifi pa javim.
Update: veza nije bitna, ne radi mi niti preko TyTN-a II niti preko Nokije N76. Instalirao sam FF u kojemu normalno salje, no sada u IE uopce ne salje.


Odgovori uz citat
Bookmarks