maa!žas!
al da je spor bio! zamislite mene tek na modemu! pa grozota!
nadajmo se da će se brzo vratit!
maa!žas!
al da je spor bio! zamislite mene tek na modemu! pa grozota!
nadajmo se da će se brzo vratit!
mama ti sestra!
Dok ga ne dignu idemo k ruskoj alternativi...![]()
jel ima netko možda quick office za n80? full verziju...
Nisam nikad bio na dotsisu jer je krepao prije nego sam ja kupio symbian.
Ali na ovom forumu mislim da nema čega nema:
http://www.ipmart-forum.com
Ja sam našao sve što sam tražio, i puno više od toga
imate i na ovoj stranici dosta toga a i nije tako spora http://www.mobilclub.org/
www.vss.hr http://www.fkit.hr/ www.mdc.hr/tehnicki/
moja tehnikalija: toshiba satelite pro a300-21a, motorola V8 , DSLR Pentak K100d Super.. itd...
jel ima kakvih novosti o dotsisu?..oce li se vratiti?..![]()
there is a thing in my BACKPACK..njoka 3660:D
Nije ni ovo loš forum:
http://www.symbiansector.com/
evo jos jedne alternative dotsisu => symbiangalaxy.org
evo malo luto i naišo na http://www.mobilecastle.biz/mobiles/ čini mi se OK mada nisam previše proučavo za sada.
Evo ga opet,al na hebrejskom![]()
http://www.dotsis.net/home/
Zadnji uredio Sljaka : 03-11-2007 u 23:18 Razlog: nepotrebno skrivanje linka
evo nešto na engleskom
http://www.dotsis.net/forumdisplay.php?f=72&langid=1
Vratio se DotSIS!!!!!
mislio sam da nece vise
![]()
![]()
jej vratio se
Cellmapper - crowdsource karta jačine signala mobilnih operatera
To NAPOKON!!!!!![]()
Da... vratio se...
ništa nije novo...
Još uvijek je spor do boli...![]()
...HTC Desire->Sensation->One (M7)->Note 3->LG G2-> S6 SM-G920F
Meni leti ko zmaj
Cellmapper - crowdsource karta jačine signala mobilnih operatera
pol linkova fali, tj ne reagiraju na klik......
When shit turns to gold, the poor will be born without ass
nemrem ni ja skidat attachmente... vec sam se uplasio, al dobro, nisam jedini znaci nije kod mene problem
100-ti post![]()
Bookmarks