@ztopolnj, uvek za svaki telefon uradim backup, ili preko box_a ili motocup, zavisno od telefona. Tako da sam i sada uradio sa ovim preko box_a, ali hteo sam malo da eksperimentisem sa HELLO MOTO sajta FRM_a, ali skoro svi su bili na italijanskom i odusta, "opalio" klasiku i evo danas, jutros, je kompletan za upotrebu.

@merlin10, drago mi je da se nakon duze pauze ovde "vidimo", odnosno "cujemo". Takodje veliki pozz.