Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Ivanić_Grad
    Mobitel
    MOTO RAZR MAXX
    Operater
    Simpa_sam
    Godina
    35
    Postova
    763
    Bodovi
    12.090
    Nivo
    26
    Bodovi: 12.090, Nivo: 26
    Bodovi: 12.090, Nivo: 26
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kad ti piše battery low onda nemožeš ni flashat ni ništa s mobom moraš imat punu bateriju... jel je od monsterpacka bootloader isti ko na tvojem mobu to pitam! jer ako nije nije ni čudo da neradi...
    |\/|0T0r0La

  2. #2
    Svježe registriran Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    7
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Otiso sam i napunio bateriju kod frenda, sad normalno se spaja na USB.

    "jel je od monsterpacka bootloader isti ko na tvojem mobu to pitam! jer ako nije nije ni čudo da neradi..."

    E, to neznam; RDS uopce ne ocitava verziju bootloadera, samo su crtice("-------"), dok od motorole je v0x0008E0.
    Jel iam mozda neko monsterpack koji odgovara da mi posalje, na mail jel sam ih skinuo vec 5-6 komada i nijedan neradi.Hvala unaprijed.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Code corrupt - v360
    By DragonSoul in forum Motorola
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 28-01-2007, 22:56
  2. L7Code Corrupt
    By drofa in forum Motorola
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 11-12-2006, 16:19
  3. code 39
    By HunterHR in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 18-09-2006, 20:53
  4. P910i code
    By .El Nino. in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 13-03-2006, 23:57

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove