kad ti piše battery low onda nemožeš ni flashat ni ništa s mobom moraš imat punu bateriju... jel je od monsterpacka bootloader isti ko na tvojem mobu to pitam! jer ako nije nije ni čudo da neradi...
kad ti piše battery low onda nemožeš ni flashat ni ništa s mobom moraš imat punu bateriju... jel je od monsterpacka bootloader isti ko na tvojem mobu to pitam! jer ako nije nije ni čudo da neradi...
|\/|0T0r0La
Otiso sam i napunio bateriju kod frenda, sad normalno se spaja na USB.
"jel je od monsterpacka bootloader isti ko na tvojem mobu to pitam! jer ako nije nije ni čudo da neradi..."
E, to neznam; RDS uopce ne ocitava verziju bootloadera, samo su crtice("-------"), dok od motorole je v0x0008E0.
Jel iam mozda neko monsterpack koji odgovara da mi posalje, na mail jel sam ih skinuo vec 5-6 komada i nijedan neradi.Hvala unaprijed.
Bookmarks