kad ti piše battery low onda nemožeš ni flashat ni ništa s mobom moraš imat punu bateriju... jel je od monsterpacka bootloader isti ko na tvojem mobu to pitam! jer ako nije nije ni čudo da neradi...
kad ti piše battery low onda nemožeš ni flashat ni ništa s mobom moraš imat punu bateriju... jel je od monsterpacka bootloader isti ko na tvojem mobu to pitam! jer ako nije nije ni čudo da neradi...
|\/|0T0r0La
Bookmarks