dep nije virus niti išta takvo, više je kao neki hardversko softverski "antivirus" koji provodi dodatne provjere memorije radi sprečavanja pokretanja zloćudnog koda u sustavu, zna biti jako zamoran i dosadan. možeš ga isključiti na slijedeći način.
1. idi u control panel
2. odaberi kategoriju Performance and Maintenance
3. zatim system
4. zatim Advanced tab, pa u Startup and Recovery dijelu, klikni Settings.
5. u SystemStartup dijeu, klikni edit Edit.
6. u Notepadu, klikni Edit i Find.
7. u Find what field, upiši slijedeće /noexecute zatim klikni Find Next.
8. klikni Cancel.
9. zamjeni policy_level (npr, "OptIn" default) sa "AlwaysOff" (bez navodnika).
UPOZORENJE: pažljivo upiši tekst. trebalo bi ovako izgledati:
/noexecute=AlwaysOff
10. spremi promjene.
11. klikni OK pa oped OK.
12. restartaj komp
to bi trebalo biti to.


Odgovori uz citat
Bookmarks