plejeru šalji!pa moguće je prikopčat mca-10 na t68 al mislim da nemožeš slikat s njom jer ju soft ne podržava!a najbolja je naravno mca-25(baš zato što ima zoom)!
plejeru šalji!pa moguće je prikopčat mca-10 na t68 al mislim da nemožeš slikat s njom jer ju soft ne podržava!a najbolja je naravno mca-25(baš zato što ima zoom)!
bolje bit mrtav pijan nego pijan mrtav.
Bookmarks