Ja prosto ne vjerujem, otišao sam u Tele2, prvo mi nisu htjeli dat mob drugi jer sam kasno reagirao no na kraju su mi dali i sad na tom novom isto sranje, e ima da idem svaki put, svaki put dok ne budem dobio full ispravnu
Ja prosto ne vjerujem, otišao sam u Tele2, prvo mi nisu htjeli dat mob drugi jer sam kasno reagirao no na kraju su mi dali i sad na tom novom isto sranje, e ima da idem svaki put, svaki put dok ne budem dobio full ispravnu
Bookmarks