= Citat = Izvorno postao alfred stokes Pregledaj post
Hmh...
upravo instalirao i bilo koga da probam zvat kaze da je korisnik zauzet

A nije...zvao na svoj drugi broj i kolege po uredu
Meni se isto događa od jučer (mislio sam da sam kojim slučajem već potrošio onih 200 min., ali očito da nešto ne radi kako treba).

Usput, kako uopće šaljete poruke preko ovog programa, ja nigdje nisam uspio naći opciju za SMS?!