= Citat = Izvorno postao Jasamja Pregledaj post
Da. Meni na vip dođe odmah.
Hmm, čudno! Meni uopće ne dođe poruka (probao sam na sve mreže). Štoviše, izbaci mi da je user offline... kao da chatam preko Yahoo-a ili MSN-a. Nešto tu ne štima.

Usput, je li kome proradio ovaj program (ili samo meni ne radi?!)?