Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 117

Tema: UIQ GDesk

Hybrid View

  1. #1
    :wonderfull electric:
    Datum registracije
    Jan 2005
    Lokacija
    Marija Bistrica
    Mobitel
    Xperia Z
    Operater
    tele2
    Godina
    42
    Postova
    2.144
    Bodovi
    22.828
    Nivo
    36
    Bodovi: 22.828, Nivo: 36
    Bodovi: 22.828, Nivo: 36
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao n00b Pregledaj post
    Kakol to mislis tipkanje broja za zvat? Stavis Phone ikonu i isto ti je kao i inace...
    da, al opet, moraš kliknut na phone da bi birao. Nije greda, al za fanatike je to jedan klik previše
    When shit turns to gold, the poor will be born without ass

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    N900, htc Hero, SE P990i
    Operater
    VIP
    Godina
    49
    Postova
    467
    Bodovi
    9.227
    Nivo
    22
    Bodovi: 9.227, Nivo: 22
    Bodovi: 9.227, Nivo: 22
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao V3rt!g(o) Pregledaj post
    da, al opet, moraš kliknut na phone da bi birao. Nije greda, al za fanatike je to jedan klik previše
    Da, ali ti recimo na M600 nisi morao zadrzati "space" da bi usao u telefonsku aplikaciju i poceo unositi brojeve nego ti je bilo dovoljno poceti tipkati. Na P990 bez flipa nije tako i meni dodje na isto da li pozovem "phone" sa glavnog SE desktopa, GDeska ili duzim pritiskom na "space". Jednostavno nikada nije bilo nacina za direktan unos broja a da ne moras nesto prije stisnuti. A mislim da je GDesk primarno napravljen za P990 iako radi i na M600. Ali M600 ima i svoj koliko toliko iskoristivi desktop (5 ikona koje mozes promjeniti po zelji i "today wiev") za razliku od P990 gdje ne mozes promijeniti apsolutno nista.


 
+ Odgovori na temu

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove