= Citat = Izvorno postao n00b Pregledaj post
Kakol to mislis tipkanje broja za zvat? Stavis Phone ikonu i isto ti je kao i inace...
da, al opet, moraš kliknut na phone da bi birao. Nije greda, al za fanatike je to jedan klik previše