Izvorno postao n00b Kakol to mislis tipkanje broja za zvat? Stavis Phone ikonu i isto ti je kao i inace... da, al opet, moraš kliknut na phone da bi birao. Nije greda, al za fanatike je to jedan klik previše
When shit turns to gold, the poor will be born without ass
Pravila foruma
Bookmarks