Izvorno postao alex1 Ah vidjet ćemo bude li normalno, ako bude zajebavalo opet promjenit ću pržilicu! gle jeftinija solucija od mjenjanja pržilice ti je kupit druge medije, moja preporuka - da kupis a kaj se tice flasha moralo bi sve radit, ako sad radi mora i dalje radit!
You Hack me! We Hack you! by cafe.mobil team
Pravila foruma
Bookmarks