Flešanje ću pustit kao zadnju opciju,nisam nikad radio, zna mi tu i tam nestat struje pa da nebi pržilica u smeće..... Tako da to ostavljam kao zadnju opciju!
I traxdata je u banani veliš?Kaj se onda isplati kupiti, a da valja, provjereno znam da je Omega za smeće i to sranje više nikad neću kupovat, Kvark je recimo ok za cijenu, ali za traxdata to si nisam mislio da bi tak moglo biti.
kolega nece ti se nis desit, fleshanje traje 2-3 min, nemaš kaj zahebat, traxdata je otišla u vražju mater, verbatium to i samo to!
Bookmarks