= Citat = Izvorno postao Anubis222 Pregledaj post
Čuj nisam se došao ovamo svađat s nikime,pa tako ni s tobom.Meni je ovo hitno,kao što je i pretpostavljam svakome tko to radi.Dobro,skoro svakome.Ja nisam nikad rekao da je ovaj forum podredjen meni,niti da ja zelim da bude podredjen meni.Ovaj forum koliko sam skužio postoji da pomogne ljudima koji pojma nemaju o pojmu.Ja sam jedan od takvih.Ali,jednostavno mi se ne da čekat,kao što sam već napomenuo gore,da netko slučajno pogleda ovamo i odgovori na pitanje. Toliko vremena nemam. A sad ako mi možeš odgovorit na gornje pitanje super,ako ne,molim te pusti me na miru.Može? Hvala mnogo na (ne)razumijevanju
ako sam ja dobro shvatio flešao si k530->k610
trebao si u w660(nadam se da si krivo napisao)
napravi reflash u k530(ili u onaj mob koji je u pravilu)
ako poslije toga ne šljaka a nemaš backup gdfs-a onda pravac servis