A ako stavim EDIT oće li pisat tamo kao da sam stavio novi post? jer mi se ne da čekat 50 godina da netko skuži da sam editirao post...
Ne, nece pisati da je post updatean. No ovaj forum nije podredjen tebi nego svim clanovima.
Uzastopno postanje se ovdje smatra spamanjem, a to ljudi naravno bas i ne vole.
Vec sam jednom objasnio zasto je to tako, pa necu i ovdje (vise) ici u offtopic.
Bookmarks