Ovo je mozda krenulo od stavljanja patcheva, ali je zavrsilo u skroz drugom smjeru, pa sam prebacio u prikladniju temu.
@Anubis222,
Koristi gumb EDIT umjesto da otvaras zaredom nove postove.
Ovo je mozda krenulo od stavljanja patcheva, ali je zavrsilo u skroz drugom smjeru, pa sam prebacio u prikladniju temu.
@Anubis222,
Koristi gumb EDIT umjesto da otvaras zaredom nove postove.
Bookmarks