Možeš na mob prebaciti divx film ali bi ga prvo trebao rekodirati na rezoluciju 320×240 i bit rate da ne bude veći od 400 kbps
SUPET je odličan program za to http://www.erightsoft.com/SUPER.html
Možeš na mob prebaciti divx film ali bi ga prvo trebao rekodirati na rezoluciju 320×240 i bit rate da ne bude veći od 400 kbps
SUPET je odličan program za to http://www.erightsoft.com/SUPER.html
krivo ste me skuzili , znam da se treba poslat prek usb kabela omg nisam takav n00b , nego sam mislio kak sad neki film kaj imam na dvd stavit u super(i njega sam imao) jer film ima vise scena , prjevoda , ...itd.ja sam probao tako da ga sa dvd shrinkom ripam na komp ili dvd fabom pa u super al mi se opce nece convertirat(error baci)pa bi vas zamolio da mi opisete vas postupak kak neki film convertirate?
jel film treba bit(onaj koji je na dvdu) u divxu ili mogiu nekak konvertirat ionaj koji posudim u videotci????pliz help
da , al kak cu ak film ima onaj dio di je film (npr.avi format) i onaj dio di je prijevod(srt file) , nemogu to dvoje skonvertirat ili samo da posaljem taj avi dio pa kasnije i ovaj prijevod???ili kak ..mozda trebam spojit????jel zna neko mozda..
dajte pa kaj bas niko nezna???
Bookmarks