Izvorno postao tera21 da li to jako puno naplaćuje,ako si na netu na tom msnu??? Naplaćuje se ovisno o mreži i tipu veze. po meni se to ne isplati ako se spajaš preko gprs_a ili obično.
CARpeDiem*
Pravila foruma
Bookmarks