= Citat = Izvorno postao tera21 Pregledaj post
da li to jako puno naplaćuje,ako si na netu na tom msnu???
Naplaćuje se ovisno o mreži i tipu veze. po meni se to ne isplati ako se spajaš preko gprs_a ili obično.