Nismo placeni da odgovaramo... Mislim da je kvaka u serveru tvog davatelja usluga. Mislim da bi ti oni znali rec...
Umro je Einstein,umro je Tesla, a i meni nesto nije dobro...
Pravila foruma
Bookmarks