Izvorno postao maky ovak isprobao sam preko e mali klijenta s kompa poslat poruku na mob i swe ok al kad šaljem sa moba na comp mi se javlja ova greška " epošta se nemože poslati preuzeti jer se poslužitelju ****** dogodila pogreška.pokušajte kasnije" pomoč jel ti je isplativo preko e mail klijenta slati poruke?
Pravila foruma
Bookmarks