= Citat = Izvorno postao maky Pregledaj post
ovak isprobao sam preko e mali klijenta s kompa poslat poruku na mob i swe ok al kad šaljem sa moba na comp mi se javlja ova greška

" epošta se nemože poslati preuzeti jer se poslužitelju ****** dogodila pogreška.pokušajte kasnije"

pomoč
jel ti je isplativo preko e mail klijenta slati poruke?