ovak isprobao sam preko e mali klijenta s kompa poslat poruku na mob i swe ok al kad šaljem sa moba na comp mi se javlja ova greška
" epošta se nemože poslati preuzeti jer se poslužitelju ****** dogodila pogreška.pokušajte kasnije"
pomoč![]()
ovak isprobao sam preko e mali klijenta s kompa poslat poruku na mob i swe ok al kad šaljem sa moba na comp mi se javlja ova greška
" epošta se nemože poslati preuzeti jer se poslužitelju ****** dogodila pogreška.pokušajte kasnije"
pomoč![]()
Bookmarks