chipoteka.........
edit: te od motorole su super. inače, motoroline sluške su jedne od najboljih. U svakom slučaju, ako ti se slabo čuje, to je do moba. Potrebno je volume na mobu pojačat. Ali zasad, na V8 još je to nemougće. Ali mislim da će se ubrzo i to moći sa novim LinuxMOD-om.
Poštovanje, GoGs





Bookmarks