Jasno da ne mozes na net kad nemas Vip-ove postavke... Zvrcni ih nek ti posalju...

EDIT. Vodafone tipka je stvar stock MP-a iz V360v,tako da je neces ni imat na Razr2 V8,jer,naravno nije iz Vip-a...