aha znači može da je do njih
ma tak,bzvz da vidim nakaj to liči
niš nema veze ondapozzz
e da
ubacil sam vip karticu u R2 i prihvati je al nemogu na net tj.
nema mi one vodafone live tipke nigdje hhhmm?
naime to mi je sim iz v360v![]()
aha znači može da je do njih
ma tak,bzvz da vidim nakaj to liči
niš nema veze ondapozzz
e da
ubacil sam vip karticu u R2 i prihvati je al nemogu na net tj.
nema mi one vodafone live tipke nigdje hhhmm?
naime to mi je sim iz v360v![]()
Bookmarks