aha znači može da je do njih
ma tak,bzvz da vidim nakaj to liči
niš nema veze onda pozzz

e da

ubacil sam vip karticu u R2 i prihvati je al nemogu na net tj.
nema mi one vodafone live tipke nigdje hhhmm?

naime to mi je sim iz v360v