= Citat = Izvorno postao maky Pregledaj post
dakle u mobu pod opcijom

"postavke telefona"

fali mi stavka "govorni telefon"

a ta stavka služi da se mobitelom upravlja glasovnim naredbama:

a.k.a pozivanje telef.imenika i upravljanje programima
1. opcija je ništ koristi

2. nisam ni siguran jer dolazi sa predodređenim flashom koji je brand teleta.

3. pitanje... što će ti to?

Poštovanje, GoGs