Izvorno postao maky dakle u mobu pod opcijom "postavke telefona" fali mi stavka "govorni telefon" a ta stavka služi da se mobitelom upravlja glasovnim naredbama: a.k.a pozivanje telef.imenika i upravljanje programima 1. opcija je ništ koristi 2. nisam ni siguran jer dolazi sa predodređenim flashom koji je brand teleta. 3. pitanje... što će ti to? Poštovanje, GoGs
Pravila foruma
Bookmarks