dakle u mobu pod opcijom
"postavke telefona"
fali mi stavka "govorni telefon"
a ta stavka služi da se mobitelom upravlja glasovnim naredbama:
a.k.a pozivanje telef.imenika i upravljanje programima![]()
dakle u mobu pod opcijom
"postavke telefona"
fali mi stavka "govorni telefon"
a ta stavka služi da se mobitelom upravlja glasovnim naredbama:
a.k.a pozivanje telef.imenika i upravljanje programima![]()
Bookmarks