Izvorno postao maky ...i skuzio sam da mi fali stavka za govorni telefon u postavkama telefona... Pojasni ovo malo...
Umro je Einstein,umro je Tesla, a i meni nesto nije dobro...
Pravila foruma
Bookmarks