bok ljudovi
jučer sam uzeo R2 u tele 2 paketu
i skuzio sam da mi fali stavka za
govorni telefon u postavkama telefona
hmmm o čemu bi se tu radilo :?
fala na pomoči unaprijed![]()
pozzz
bok ljudovi
jučer sam uzeo R2 u tele 2 paketu
i skuzio sam da mi fali stavka za
govorni telefon u postavkama telefona
hmmm o čemu bi se tu radilo :?
fala na pomoči unaprijed![]()
pozzz
dakle u mobu pod opcijom
"postavke telefona"
fali mi stavka "govorni telefon"
a ta stavka služi da se mobitelom upravlja glasovnim naredbama:
a.k.a pozivanje telef.imenika i upravljanje programima![]()
Bookmarks