= Citat = Izvorno postao Vepar Pregledaj post
nisam rekao da V8 nije lijep mobitel,kvalitetno izradjen,ali me zivcira sto Motorola uporno forsira RAZR dizajn,a ne okrece se kao Nokia necem novom i boljem.meni nije sve u dizajnu i lijepom ekranu i uopce ne zelim reci da je V8 losa,ali za te novce nije dorasla Nokiji i SE.
ok, s ovim se postom skroz slazem, ali ovdje pricamo u doticnom modelu, a ne od motoroli opcenito.

isto tako smatram s obzirom da je fashon model mobitela, cijena je sasvim ok ako recimo pogledam cijenu Prade, 8800 sirocco etc. koji su funkcijama tu negdje, samo je pitanje ukusa.

isto tako sad kad sam ga koristio par dana sam prijetio par stvarcica koje me nerviraju, tipa da je software spor, nista strasno ali je sporiji od dummy Nokie, SE etc. Isto tako da bi dosao do nekih funkcija moras pritisnti 50 puta gumbice, tj. izbornik i neke funkcije su mogle biti puno logicnije smjestene.

stvari koje su me ugodne iznenadile su mp3 player i kvaliteta izrade.